Poriadok v detskej izbe

Dátum pridania: 15.06.2020

Zvyčajne je to koniec augusta kedy sa začíname venovať prípravám a nákupom všetkého, čo deti potrebujú do školy. No v súčasnosti, keď naše deti študujú z domu si akosi častejšie všímame neporiadok v detskej izbe. Deti nie sú veľkí kamaráti s upratovaním, zvyčajne všetko rýchlo nahádžu do skine a majú „upratané“. A hoci sa konečne blíži koniec školského roka určite nezaškodí čo-to už teraz preorganizovať v izbe, alebo nanovo usporiadať celú izbu.

Základom každej izby by mal byť kvalitný nábytok s dostatočným úložným priestorom na oblečenie, hračky, alebo školské potreby. Výborným doplnkom sú policové systémy, do ktorých môžete vložiť rôzne boxy, košíky, ktoré pojmú všetky drobnosti, pôsobia dekoratívne a zároveň vaše deti do nich môžu rýchlo odložiť svoje veci.

Praktické sú i písacie stolíky s policami, kde si deti môžu uložiť organizéry, knihy, školské pomôcky, ktoré majú vždy po ruke. Pre svoju jednoduchú manipuláciu a univerzálne použitie je obľúbený kontajner na kolieskach, ktorým môžete tiež doplniť priestor pri písacom stole.

Máte detí viac, alebo z času na čas si na noc pozve vaše dieťa kamaráta? Pre takéto prípady je ideálnym riešením posteľ s prístelkou, ktorá je zasúvacia a je umiestnená pod samostatnou posteľou. Pod prístelkou môžu byť navyše schované aj šuplíky pre ukladanie vecí. Týmto spôsobom sa maximálne využije konštrukcia postele aj plocha pod ňou.