Detská izba SUNY NEW

Doprava + stolička + matrac zdarma !!!
  • Dostupnosť: Na objednávku

  • 1 240,00€
  • Cena: 995,00€Opýtať sa predavača

Súvisiace produkty

Detská izba SUNY NEW

Detská izba SUNY NEW vhodná pre dievča. Veľmi svieže, moderné a priedušné prevedenie. Vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu a cool rozvrhnutie jednotlivých častí. Ľahká údržba vďaka lakovanému povrchu. Vnútorné usporiadanie políc v skrini je veľmi funkčné (viď obrázok). Nie je podmienkou kúpiť celú detskú izbu. Je možné zakúpiť jednotlivé časti, alebo izby kombinovať. Zostavením jednotlivých dielov zariadite detskú izbu akýchkoľvek rozmerov. Napíšte nám alebo zavolajte, radi vám podrobne odpovieme na vaše otázky.

Detská izba SUNY NEW pozostáva zo 4 dielov:

1, Postel s úložným priestorom - posteľ má 2 zásuvky , alebo 1 veľkú zásuvku (možnosť využiť ako prístelku)
možné rozmery lôžka v cm:
190x90 , 190x120 , 190x150(+75 EUR) 
2, Nočný stolík
3, 2-dverová skriňa(3-dverová + 85 EUR , 4-dverová + 170 EUR)
4, Písací stôl s čelom - rovný,alebo rohový (variabilný:pravý,alebo ľavý)
- možnosť dokúpiť : knižnicu , komodu , zrkadlo

Cena za set je konečná, žiadne ďalšie skryté výdavky, cena je s dopravou, matracou,úložným priestorom a výškovo nastaviteľnou otočnou stoličkou na koliečkach!!!!

Poznámka: je možné objednať aj iba jednotlivé kusy zostavy a poskladať si izbu podľa vlastných predstáv.

K detskej izbe je dodávaný kvalitný, veľmi obľúbený matrac sendvičového typu od českého výrobcu matracov LB BOHEMIA (viď. obrázok).

Hrúbka matraca je : 10 cm(zdarma)
14 cm(+30 EUR)
20 cm(+60 EUR)

CHARAKTERISTIKA MATRACA

Kvalitný, veľmi obľúbený matrac sendvičového typu vhodný pre vyznávačov pevného spanie a tiež pre deti. Vďaka použitým materiálom je odolný proti deformácii a obojstranné využitie predlžuje aj hygienickú životnosť.Medzi vrstvy tvarované polyuretánovej peny je vložená doska RE peny, ktorá zaručí zvýšenú nosnosť celého matraca.

Zónovania a povrch jadra: Povrchové strany jadra majú rovnakú tuhosť a sú delené do 3 rozdielne tvarovaných zón, čím sa ovplyvní správne rozloženie váhy a opora tela. Nopková úprava je prínosná pre povrch tela svojim masážnym efektom. Využitie oboch strán matraca nám zaistí dlhú životnosť pri pravidelnej otáčania cca po 1 mesiac.

Materiálové zloženie poťahu: 100% polyester s protiroztočovú a antialergickou úpravou.
Poťah a starostlivosť o neho: Snímateľný a odzipsovateľný poťah do “L” je možné ľahko udržiavať. Možné prať v práčke na 40 ° C. Poťah neodporúčame sušiť v bubnovej sušičke