Detská izba GRACE

Doprava + stolička + matrac zdarma !!!
  • Dostupnosť: Na objednávku

  • Cena: 1 320,00€Opýtať sa predavača

Súvisiace produkty

Detská izba GRACE

Detská izba pre dievča GRACE . Rozprávkové prevedenie, kreatívne riešenie odkladacieho priestoru. Táto dievčenská detská izba patrí do novej exkluzívnej kolekcie nábytku. Pri jej výrobe bola použitá moderná 3D FILM technológia (od nemeckej firmy Renolit). Vnútorné usporiadanie políc v skrini je veľmi funkčné (viď obrázok). Nie je podmienkou kúpiť celú detskú izbu. Je možné zakúpiť jednotlivé časti, alebo izby kombinovať. Zostavením jednotlivých dielov zariadite detskú izbu akýchkoľvek rozmerov. Napíšte nám alebo zavolajte, radi vám podrobne odpovieme na vaše otázky.

Detská izba Grace pozostáva zo 4 dielov:

1, Postel s úložným priestorom 
možné rozmery lôžka v cm:
190x90 , 190x120 , 190x150(+75 EUR) 
2, Nočný stolík
3, 2-dverová skriňa (3-dverová + 75 EUR)
4, Písací stôl s čelom

- možnosť dokúpiť : knižnicu , komodu , zrkadlo


Cena za set je konečná, žiadne ďalšie skryté výdavky. Cena je s dopravou, matracom, úložným priestorom a výškovo nastaviteľnou otočnou stoličkou na kolieskach !!!!

Poznámka: Je možné objednať aj iba jednotlivé kusy zostavy a poskladať si izbu podľa vlastných predstáv.

K detskej izbe je dodávaný kvalitný, veľmi obľúbený matrac sendvičového typu od českého výrobcu matracov LB BOHEMIA (viď. obrázok).

Hrúbka matraca je : 10 cm(zdarma)
14 cm(+30 EUR)
20 cm(+60 EUR)

CHARAKTERISTIKA MATRACA

Kvalitný, veľmi obľúbený matrac sendvičového typu vhodný pre vyznávačov pevného spanie a tiež pre deti. Vďaka použitým materiálom je odolný proti deformácii a obojstranné využitie predlžuje aj hygienickú životnosť.Medzi vrstvy tvarované polyuretánovej peny je vložená doska RE peny, ktorá zaručí zvýšenú nosnosť celého matraca.

Zónovania a povrch jadra: Povrchové strany jadra majú rovnakú tuhosť a sú delené do 3 rozdielne tvarovaných zón, čím sa ovplyvní správne rozloženie váhy a opora tela. Nopková úprava je prínosná pre povrch tela svojim masážnym efektom. Využitie oboch strán matraca nám zaistí dlhú životnosť pri pravidelnej otáčania cca po 1 mesiac.

Materiálové zloženie poťahu: 100% polyester s protiroztočovú a antialergickou úpravou.
Poťah a starostlivosť o neho: Snímateľný a odzipsovateľný poťah do “L” je možné ľahko udržiavať. Možné prať v práčke na 40 ° C. Poťah neodporúčame sušiť v bubnovej sušičke