Hľadáte tip na darček k 1 narodeninám?

Dátum pridania: 26.02.2021

V minulom článku sme predstavili zopár nápadov na darček pre dieťa. Pri výbere darčeka pre ročného oslávenca stojí za to pozrieť sa do budúcnosti a premýšľať o hračke alebo pomôcke, ktorú dieťa bude nejaký čas používať. Tu je niekoľko rád.

Vzdelávacie hračky

Kvalitné vzdelávacie hračky sú skvelým darčekom. Pri ich výbere stojí za to venovať pozornosť kvalite ich spracovania, názorom na výrobcu a certifikátom, ktoré vlastní. Veľmi dobrou vzdelávacou hračkou sú rôzne skladačky - najmä drevené, puzzle, triediče, ktoré podporujú koordináciu očí a rúk. Jedným z najvyberanejších darčekov pre svoju nadčasovosť sú lego duplo sady, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu a sú jednou z prvých hračiek, ktoré dieťa povzbudzujú k vytváraniu príbehov a hraniu rolí. 

Vybavenie izieb

Zvažujete kúpu suchého bazéna s loptičkami, teepee alebo bezpečnej ohrádky? Výborne! Aktivizujú dieťa, pozitívne ovplyvňujú rozvoj hrubej motoriky a súvisiacich zručností. Pri výbere takého daru musíte venovať pozornosť presnosti jeho prevedenia a maximálnej bezpečnosti. Suchý bazén by mal byť vyrobený z mäkkého materiálu.

Bez ohľadu na to, aký darček si vyberiete, vaša prítomnosť a pozornosť budú najlepším darčekom pre vaše dieťa. Využite teda tento čas na maximum.